Jóga

Martina je členkou Yoga Alliance. Vyučuje v různých zemích světa, od Bali a Dubaje až po Austrálii, Jižní Ameriku a Jihovýchodní Asii. Specializuje se na Hatha jógu, Jin a Restorativní jógu, Vinyasu a další styly. Vede jóga retreaty (např. na Bali, v Austrálii či v Peru). Působila v kurzech pro budoucí učitele jógy, např. v Praze nebo v Krabi (Thajsko).

Pořádá workshopy a semináře jógy, které kombinují cvičení jógy s turistikou a meditací v lese, provádí zvukové terapie (tibetské mísy, gong, posvátné zpěvy, ícaro), hluboké léčení skrze působení vody, meditace dle měsíčních fází, extatický tanec a šamanský tanec. Martina také vystupuje jako dance performer se stylem, který kombinuje Dance jógu a Acro jógu s baletem a scénickým tancem.

V červenci 2019 vedla pro Corny.cz Paddleboard + Yoga Tour po České republice.

Od ledna 2020 píše editoriály a další články pro časopis Jogadnes.cz

Aktuální nabídka lekcí

Hatha jóga, Jin Jóga, Vinyasa jóga, Restorativní jóga, Tantrická jóga, Partnerská jóga, Moon Flow jóga, Jóga s kočárkem

Certifikáty

Yoga4Yogi: 150 hodin – Hatha
Aliance jógy: 200 hodin – Hatha 

Ostatní certifikáty

Acro jóga, Jin jóga, Mandala terapie, Bachovy květinové esence, Reiki 1 (podle Mikao Usui)

Dosavadní výuka jógy

Lekce Hatha a Jin v Karma Yoga v Praze a W Fitness (Praha, Intercontinental). Soukromé lekce jógy po celém světě. Výuka budoucích instruktorů jógy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze pod Yoga4Yogi (kromě Hatha a Jin jógy také výuka didaktiky, práce s hlasem a psychologie). Výuka jiných stylů jógy, jako je Tantra jóga a vedení reatreatů (např. v Austrálii, na Bali či v Peru) a workshopů (např. Pánevního dna, Yin Flow, Taneční jógy ad.).

Spread the love