Historicky první klášterecký swap značkových, řemeslných a jógových věcí

Náš swap je výjimečný tím, že dává možnost, aby kdokoli získal nádherné věci, které by si třeba nemohl koupit či je vůbec sehnat. Každý účastník si bude moci odnést zdarma – pouze za cenu vstupného – opravdu krásné věci, některé i z exotických zemí jako je Peru, Mexiko, Indie, země jihovýchodní Asie, Austrálie a další.

Přijďte si vybrat, co potřebujete a co se vám líbí, popít čaj, popovídat si a vyladit se v atmosféře velkého sálu nádherného jógového studia.

Princip swapu pro ty, kteří i darují věci:

Ve čtvrtek 11.5. mezi 16:00 – 17:30 či v sobotu 13.5. mezi 10:00 – 11:00 přinesete do studia Energy Point, Nerudova 56, Klášterec nad Ohří, vlastní oblečení (pánské, dámské, dětské, jógové), šperky, kabelky, drobné doplňky, bytovou dekoraci, hry a hračky atp., které jsou kvalitní, buď značkové nebo řemeslně vyráběné nebo jinak unikátní. Doma si předem překontrolujete, že jsou čisté, bez fleků, bez děr, a jiných poničení, neseprané, ale vyprané, zkrátka v kvalitě, jakou byste nabízeli svým nejlepším přátelům. Taktéž si ověříte, že má-li daná věc několik částí, máte je všechny svázány u sebe či vloženy do zipovacího sáčku apod., aby se žádná neztratila. Za donesené věci od nás dostanete náramek, kterým se prokážete v sobotu pro přednostní vstup ve 12:00.

V sobotu 13.5. přijdete znovu do studia Energy Point, a to ve 12:00. Na místě zaplatíte vstupné 100 Kč. Přijdete-li mezi prvními, nabídneme vám čaj (ideálně do vlastního hrnečku) a nějakou dobrotu. Budete si moci projít celý sál, prohlédnout si všechny věci a vybrat si, co se vám bude líbit. Odnesete si cokoliv z toho, co přinesli ostatní. Jedinou podmínkou je v tomto vstupu limit na věci, které si můžete odnést – konkrétně se dozvíte u vstupu, dle toho, kolik věcí se sejde. Určitě ale limit bude vyšší než tři věci, které sami donesete.

Princip swapu pro ty, kteří nedarují věci:

V sobotu 13.5. přijdete do studia Energy Point, a to ve 13:00. Na místě zaplatíte vstupné 100 Kč. Budete si moci projít celý sál, prohlédnout si všechny věci a vybrat si, co se vám bude líbit. Odnesete si cokoliv z toho, co přinesli ostatní. Jedinou podmínkou je i v tomto vstupu limit na věci, které si můžete odnést – konkrétně se dozvíte u vstupu, dle toho, kolik věcí se sejde.

Princip swapu pro všechny, ať už darují či nedarují věci, kteří chtějí vstup zdarma:

V sobotu 13.5. přijdete do studia Energy Point, a to ve 14:00. Nezaplatíte žádné vstupné. Budete si moci vybrat cokoli z věcí, které na swapu zůstanou, které si nikdo v placeném vstupu nevybral. Není již stanoven žádný limit pro to, kolik věcí si můžete odnést, ani, pokud se na swap vracíte po vstupu ve 12:00 nebo ve 13:00, abyste si odnesli více věcí.

Důležité informace:

⚠ Chcete-li věnovat své věci na swap, doneste minimálně 3; maximální počet není stanoven. U předávání zkontrolujeme, zda jsou věci v top stavu, kdyby někdo nerespektoval pravidla hry a donesl věci poničené, potrhané, byli bychom nuceni vyřadit jej z přednostního vstupu ve 12:00. ⚠

🎫 Kromě jednorázového vstupného (100 Kč) nic za věci, které budete chtít, neplatíte. Přijdete-li až ve 14:00 v den swapu, neplatíte už ani vstupné, ale věci už budou přebrané. Lístky na akci zakoupíte v místě jejího konání v době vstupu.

ℹ Máte-li otázky, napište na bellevue_d@email.cz.

KDY A KAM MOHU DONÉST VĚCI NA SWAP:

Do studia Energy Point, Nerudova 56, Klášterec nad Ohří, ve čtvrtek 11.5. mezi 16:00 až 17:30 nebo v sobotu 13.5. mezi 10:00 až 11:00.

KDY PŘIJÍT SWAPOVAT:

12:00 – pokud jsem na SWAP věnoval/a věci

13.00 – pokud jsem nic nevěnoval/a, ale chci si něco vybrat

14.00 – pokud chci vstup zdarma a nevadí mi, že už budou věci přebrané

Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *